klasyfikacje

 

Klasyfikacja generalna Rajdowej Ligi Mazowsza modeli samochodów RC 2021
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Bartek Blachowski X 56 44         100
1 Michał Wieczorkowski X 44 56         100
3 Waldek Blachowski X 20 32         52
4 Oskar Nyc X 22 26         48
5 Maciej Fulko X 26 20         46
6 Jakub Chomicki X 18 22         40
7 Igor Stasz  X 32 -         32
7 Tomek Wieczorkowski X 16 16         32
9 Tomasz Nyc X 12 18         30
10 Piotr Lenth X 4 14         18
11 Łukasz Sołtysiak X 14 -         14
11 Olek Różycki  X 8 6         14
11 Dimi Kavarnaly X 6 8         14
14 Jakub Rydzewski X 10 -         10
14 Adrian Rogalski X - 10         10
16 Ewelina Lenth X 2 2         4
16 Sandra Frej X - 4         4
18 Kacper Sołtysiak X 0 -         0
                   
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja Juniorska  Rajdowej Ligi Mazowsza modeli samochodów RC 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Kacper Sołtysiak X 25 -         25
                   
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Bartek Blachowski X 25 20         45
1 Michał Wieczorkowski X 20 25         45
3 Igor Stasz  X 16 -         16
4 Waldek Blachowski X 13 16         29
5 Tomek Wieczorkowski X 11 13         24
6 Łukasz Sołtysiak X 10 -         10
7 Piotr Lenth X 9 11         20
                   
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC2 Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Maciej Fulko X 25 16         41
2 Oskar Nyc X 20 25         45
3 Jakub Chomicki X 16 20         36
4 Tomasz Nyc X 13 13         26
5 Piotr Szadkowski X - 11         11
                   
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie WRC3 Rajdowej Ligi Mazowsza
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Olek Różycki  X 20 16         36
1 Dimi Kavarnaly X 16 20         36
3 Jakub Rydzewski X 25 -         25
4 Ewelina Lenth X 13 11         24
5 Kacper Sołtysiak X 11 -         11
6 Adrian Rogalski X - 25         25
7 Sandra Frej X - 13         13
                   
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu
                   
                   
Klasyfikacja w klasie 2WD Rajdowej Ligi Mazowsza 
l.p. Zawodnik Runda
I II III IV V VI VII Razem
1 Jakub Chomicki X 25 25         50
2 Piotr Lenth X 20 20         40
                   
- Zawodnik nie brał udziału w rajdzie, NK - Zawodnik nie ukończył rajdu