informatory

2018 05 RajdNieNocny logo.png
informator rajdu

 

 
 
Przeczytaj uważnie!

Cieszy nas rosnące zainteresowanie rajdami RC i zwiększająca się ilość zawodników. Życzylibyśmy sobie, żeby było nas coraz więcej! Jednocześnie chcielibyśmy zachować wysoki poziom organizacji kolejnych rund Rajdowej Ligi Mazowsza i dlatego przypominamy:

- każdy z zawodników jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem RLM i przestrzegania go (szczególnie polecamy uwadze tabelę kar czasowych i wykluczeń z rajdu)

- podstawą do sprawnego rozegrania zawodów i zapewnienia równych warunków na trasie OeSu dla wszystkich startujących jest rzetelne sprawowanie funkcji sędziego – cienia przez wszystkich zawodników. Nie chcielibyśmy być zmuszeni do egzekwowania kar przewidzianych za nieobecność sędziego w czasie przejazdu jego partnera z pary serwisowej. RLM to zawody organizowane przez modelarzy dla modelarzy, dlatego też szanujmy się wzajemnie i dołóżmy starań, żeby wszyscy mogli w pełni czerpać przyjemność z jazdy po trasie wolnej od „niespodzianek” spowodowanych nierzetelnością ich kolegów.

Pragniemy również poinformować, że na najbliższym rajdzie park maszynowy będzie zamknięty (Parc Ferme) od chwili zbiórki i rejestracji do czasu odprawy przed pierwszym odcinkiem specjalnym. Przygotujcie więc swoje modele tak, żeby przed rajdem konieczne było jedynie włożenie do nich pakietu i włączenie elektroniki, bo na nic innego może nie być czasu :-)

 Termin: 15 września 2018

 Harmonogram: 13.09 czwartek (godz 22.00) - Zamknięcie listy zgłoszeń
14.09 piątek - Opublikowanie listy startowej
15.09 sobota - Otwarcie rajdu

15.09 sobota
godz. 12.00 - 12.15 Rejestracja zawodników*
godz. 12.00 - 13.30 Budowa tras
godz. 13.45 Odprawa Zawodników
godz. 14.00 Start Rajdu
ok. 16.30 Przerwa i serwis
ok. 20.00 Zakończenie rajdu, ogłoszenie wyników i sprzątanie!

19.09 środa - Opublikowanie oficjalnych wyników rajdu

* - Prosimy o punktualne przybycie, spóźnienie skutkuje karą 15 sek. za każde rozpoczęte 15 min. spóźnienia doliczoną do czasu przejazdu pierwszego Odcinka Specjalnego.

Miejsce: Warszawa, Parking przy ul. Wóycickiego 51 - mapka
 
Klasy RLM: WRC, WRC2, WRC3
 
Odcinki Specjalne: 7-10 w zależności od frekwencji
 
Nawierzchnia: kostka
 
Długość rajdu: ok. 2000 m.
 
Koszt uczestnictwa RLM:*  Senior: 30 zł (od 12 lat)
Młodzik: 20 zł (do 12 lat)
 
Biuro rajdu:   Na miejscu

Zgłoszenia:  Do godz. 22.00 dnia 13.09.2018 poprzez formularz zgłoszeniowy (koniec zapisow)
Przypominamy, że osoby niezgłoszone w podanym powyżej terminie nie będą mogły wziąć udziału w rajdzie.
 
Dodatkowe Informacje: LOS DESPERADOS

Tomasz Wieczorkowski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 506 164 306 w godz. 17-22
 
Uwaga: ZAWODNICY NIEOBECNI NA REJESTRACJI I NIEUCZESTNICZĄCY W ROZKŁADANIU ORAZ SPRZĄTANIU TRAS NIESTETY NIE BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ UDZIAŁU W RAJDZIE

Należy posiadać dodatkowy komplet kwarców do aparatury i odbiornika (w przypadku aparatur kwarcowych).

Model nie może posiadać innych numerów startowych, niż te, które zostaną wydane przy rejestracji.

Modele przedstawiane przez zawodników do badania technicznego powinny być suche i wolne od zabrudzeń.

Jeśli będzie wystarczająca ilość chętnych, w trakcie rajdu będziemy zamawiać posiłek, osoby zainteresowane proszone są o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym. Koszt - około 15 zł.

* Koszt uczestnictwa w rajdzie ponoszony jest przez wszystkich zawodników w celu pokrycia wydatków poniesionych na jego organizację.

WPROWADZA SIĘ ABSOLUTNY ZAKAZ TRENOWANIA W MIEJSCU RAJDU OD MOMENTU OGŁOSZENIA NINIEJSZEGO INFORMATORA DO ROZEGRANIA ZAWODÓW. ZAKAZ MA NA CELU UŁATWIENIE ROZMIESZCZENIA TRAS RAJDOWYCH TAK ABY STOPIEŃ ICH TRUDNOŚCI BYŁ RÓWNY DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Lista zgłoszonych: Tutaj można sprawdzić kto już się zgłosił