OS2 Po OS2
Poz. Nr. Zawodnik Klasa Kara Czas OS-u Strata do poprzedniego Strata do 1-go Poz. Nr. Zawodnik Klasa Zmiana Czas po OS Strata do poprzedniego Strata do 1-go
1 4 Bartek Blachowski WRC   00:03:11,64 00:00,00 00:00,00 1 4 Bartek Blachowski WRC 0 00:06:30,77 00:00,00 00:00,00
2 1 Kacper Dorobek WRC   00:03:15,56 00:03,92 00:03,92 2 1 Kacper Dorobek WRC 0 00:06:36,74 00:05,97 00:05,97
3 8 Michał Wieczorkowski WRC   00:03:16,66 00:01,10 00:05,02 3 8 Michał Wieczorkowski WRC 1 00:06:40,78 00:04,04 00:10,01
4 3 Łukasz Sołtysiak WRC   00:03:19,14 00:02,48 00:07,50 4 3 Łukasz Sołtysiak WRC -1 00:06:42,14 00:01,36 00:11,37
5 2 Igor Stasz WRC   00:03:22,17 00:03,03 00:10,53 5 2 Igor Stasz WRC 0 00:06:47,50 00:05,37 00:16,73
6 9 Waldek Blachowski WRC2   00:03:24,83 00:02,66 00:13,19 6 5 Jakub Chomicki WRC 0 00:06:56,57 00:09,06 00:25,79
7 5 Jakub Chomicki WRC   00:03:26,78 00:01,95 00:15,14 7 9 Waldek Blachowski WRC2 0 00:06:58,52 00:01,96 00:27,75
8 6 Tomek Wieczorkowski WRC   00:03:36,11 00:09,33 00:24,48 8 21 Bartłomiej Pełka WRC3 0 00:07:24,41 00:25,89 00:53,64
9 13 Piotr Lencior WRC2   00:03:37,41 00:01,30 00:25,78 9 6 Tomek Wieczorkowski WRC 4 00:07:26,53 00:02,12 00:55,76
10 21 Bartłomiej Pełka WRC3   00:03:39,15 00:01,73 00:27,51 10 11 Oskar Nyc WRC2 -1 00:07:30,55 00:04,02 00:59,78
11 10 Tomasz Nyc WRC2   00:03:42,60 00:03,45 00:30,96 11 10 Tomasz Nyc WRC2 0 00:07:31,61 00:01,06 01:00,83
12 11 Oskar Nyc WRC2   00:03:42,63 00:00,04 00:31,00 12 14 Krzysiek Dorobek WRC2 0 00:07:36,37 00:04,76 01:05,60
13 14 Krzysiek Dorobek WRC2   00:03:46,86 00:04,23 00:35,22 13 13 Piotr Lencior WRC2 3 00:07:38,35 00:01,98 01:07,57
14 15 Adam Pyra WRC2   00:03:47,06 00:00,20 00:35,42 14 7 Tomek Urbanski WRC -4 00:07:38,63 00:00,29 01:07,86
15 16 Piotr Lipa WRC3   00:03:48,54 00:01,48 00:36,90 15 15 Adam Pyra WRC2 -1 00:07:44,40 00:05,76 01:13,63
16 7 Tomek Urbanski WRC   00:03:50,15 00:01,61 00:38,52 16 16 Piotr Lipa WRC3 1 00:07:49,88 00:05,49 01:19,11
17 29 Maks Dąbrowski WRC3   00:03:52,95 00:02,80 00:41,32 17 19 Łukasz Cielebąk WRC3 -2 00:07:58,03 00:08,15 01:27,26
18 20 Ewelina Len WRC3   00:03:55,93 00:02,98 00:44,30 18 29 Maks Dąbrowski WRC3 2 00:08:03,48 00:05,45 01:32,71
19 19 Łukasz Cielebąk WRC3   00:03:58,79 00:02,86 00:47,15 19 20 Ewelina Len WRC3 0 00:08:04,27 00:00,79 01:33,50
20 26 Maciek Fulko WRC3   00:04:01,20 00:02,41 00:49,56 20 12 Bartosz Bełch WRC2 -2 00:08:07,11 00:02,85 01:36,34
21 17 Adrian Rogalski WRC3   00:04:01,46 00:00,26 00:49,82 21 26 Maciek Fulko WRC3 2 00:08:14,01 00:06,90 01:43,24
22 12 Bartosz Bełch WRC2   00:04:03,23 00:01,78 00:51,60 22 17 Adrian Rogalski WRC3 3 00:08:17,89 00:03,88 01:47,12
23 28 Krzysztof Murat WRC3   00:04:05,57 00:02,34 00:53,94 23 27 Błażej Nennox WRC3 -2 00:08:22,03 00:04,15 01:51,26
24 18 Grzegorz Kubiak WRC3   00:04:07,96 00:02,39 00:56,33 24 18 Grzegorz Kubiak WRC3 0 00:08:23,43 00:01,40 01:52,66
25 27 Błażej Nennox WRC3   00:04:10,23 00:02,26 00:58,59 25 23 Gabriel Bełch WRC3 -3 00:08:24,17 00:00,73 01:53,40
26 23 Gabriel Bełch WRC3   00:04:12,31 00:02,08 01:00,67 26 28 Krzysztof Murat WRC3 0 00:08:30,24 00:06,07 01:59,47
27 31 Kajetan Augustowski WRC3   00:04:24,24 00:11,93 01:12,60 27 31 Kajetan Augustowski WRC3 3 00:09:11,74 00:41,50 02:40,97
28 30 Piotr Strauch WRC3   00:04:34,46 00:10,22 01:22,83 28 24 Sandra Frej WRC3 -1 00:09:12,58 00:00,84 02:41,81
29 24 Sandra Frej WRC3   00:04:34,62 00:00,16 01:22,99 29 30 Piotr Strauch WRC3 0 00:09:20,50 00:07,92 02:49,73
30 25 Dimi Kavarnaly WRC3   00:04:37,61 00:02,99 01:25,98 30 25 Dimi Kavarnaly WRC3 1 00:09:26,78 00:06,28 02:56,01
31 33 Hubert Cielebąk WRC3   00:04:52,04 00:14,43 01:40,41 31 22 Jakub Rydzewski WRC3 -3 00:09:38,28 00:11,50 03:07,51
32 22 Jakub Rydzewski WRC3   00:04:56,37 00:04,33 01:44,74 32 33 Hubert Cielebąk WRC3 0 00:09:55,16 00:16,88 03:24,39
33 32 Daniel Kluczyński WRC3   00:05:26,65 00:30,27 02:15,01 33 32 Daniel Kluczyński WRC3 0 00:10:51,67 00:56,51 04:20,90
34               34              
35               35