OS2 Po OS2
Poz. 11:06:36 Zawodnik Klasa Kara Czas OS-u Strata do poprzedniego Strata do 1-go Poz. Nr. Zawodnik Klasa Zmiana Czas po OS Strata do poprzedniego Strata do 1-go
1 4 Bartek Blachowski WRC   00:03:08,98 00:00,00 00:00,00 1 4 Bartek Blachowski WRC 0 00:06:20,75 00:00,00 00:00,00
2 1 Kacper Dorobek WRC   00:03:09,80 00:00,82 00:00,82 2 1 Kacper Dorobek WRC 1 00:06:25,97 00:05,21 00:05,21
3 3 Michał Wieczorkowski WRC   00:03:11,88 00:02,08 00:02,90 3 3 Michał Wieczorkowski WRC -1 00:06:26,70 00:00,74 00:05,95
4 5 Łukasz Sołtysiak WRC   00:03:13,17 00:01,29 00:04,19 4 5 Łukasz Sołtysiak WRC 1 00:06:35,07 00:08,37 00:14,32
5 6 Jakub Chomicki (2WD) WRC   00:03:16,62 00:03,45 00:07,64 5 2 Igor Stasz WRC -1 00:06:38,20 00:03,13 00:17,45
6 9 Waldek Blachowski WRC2   00:03:17,14 00:00,52 00:08,16 6 9 Waldek Blachowski WRC2 0 00:06:39,60 00:01,40 00:18,85
7 2 Igor Stasz WRC   00:03:18,16 00:01,02 00:09,18 7 6 Jakub Chomicki (2WD) WRC 1 00:06:41,57 00:01,97 00:20,82
8 30 Piotr Lipa WRC3   00:03:24,43 00:06,28 00:15,45 8 15 Piotr Szadkowski WRC2 2 00:07:04,57 00:23,00 00:43,82
9 12 Piotr Lenth (2WD) WRC2   00:03:25,73 00:01,30 00:16,75 9 12 Piotr Lenth (2WD) WRC2 5 00:07:05,02 00:00,45 00:44,27
10 10 Tomasz Nyc WRC2   00:03:27,98 00:02,26 00:19,01 10 7 Tomek Wieczorkowski (2WD) WRC -3 00:07:07,15 00:02,13 00:46,40
11 15 Piotr Szadkowski WRC2   00:03:28,94 00:00,96 00:19,96 11 23 Ewelina Lenth WRC3 0 00:07:10,91 00:03,76 00:50,16
12 23 Ewelina Lenth WRC3   00:03:33,76 00:04,82 00:24,78 12 13 Bartłomiej Pełka WRC3 -3 00:07:11,23 00:00,32 00:50,48
13 14 Łukasz Cielebšk WRC3   00:03:36,50 00:02,74 00:27,52 13 30 Piotr Lipa WRC3 3 00:07:11,51 00:00,28 00:50,76
14 13 Bartłomiej Pełka WRC3   00:03:37,54 00:01,04 00:28,56 14 19 Adrian Rogalski WRC3 -2 00:07:16,12 00:04,61 00:55,37
15 19 Adrian Rogalski WRC3   00:03:37,66 00:00,11 00:28,68 15 14 Łukasz Cielebšk WRC3 0 00:07:19,04 00:02,92 00:58,29
16 25 Kajetan Augustowski WRC3   00:03:41,65 00:03,99 00:32,67 16 17 Krzysiek Dorobek WRC2 -3 00:07:21,06 00:02,02 01:00,31
17 17 Krzysiek Dorobek WRC2   00:03:41,95 00:00,30 00:32,97 17 25 Kajetan Augustowski WRC3 1 00:07:30,55 00:09,48 01:09,79
18 7 Tomek Wieczorkowski (2WD) WRC   00:03:43,57 00:01,62 00:34,59 18 21 Gabriel Bełch (J) WRC3 -1 00:07:31,38 00:00,83 01:10,63
19 21 Gabriel Bełch (J) WRC3   00:03:44,07 00:00,50 00:35,09 19 8 Tomek Urbański WRC 0 00:07:39,41 00:08,03 01:18,66
20 16 Adam Pyra WRC2   00:03:44,12 00:00,06 00:35,14 20 16 Adam Pyra WRC2 0 00:07:40,03 00:00,62 01:19,28
21 8 Tomek Urbański WRC   00:03:45,27 00:01,14 00:36,29 21 22 Maciek Fulko WRC3 1 00:07:47,60 00:07,57 01:26,84
22 27 Robert Mazurek (2WD) WRC3   00:03:46,47 00:01,21 00:37,50 22 11 Bartosz Bełch WRC2 1 00:07:54,07 00:06,47 01:33,31
23 11 Bartosz Bełch WRC2   00:03:49,21 00:02,74 00:40,23 23 28 Grzegorz Kubiak WRC3 -2 00:07:56,04 00:01,97 01:35,29
24 18 Artur Powałka WRC3   00:03:49,49 00:00,28 00:40,51 24 27 Robert Mazurek (2WD) WRC3 0 00:08:00,14 00:04,11 01:39,39
25 22 Maciek Fulko WRC3   00:03:49,77 00:00,28 00:40,79 25 18 Artur Powałka WRC3 1 00:08:14,04 00:13,89 01:53,29
26 28 Grzegorz Kubiak WRC3   00:03:59,66 00:09,89 00:50,68 26 29 Mateusz Brudman (2WD) WRC3 -1 00:08:27,03 00:13,00 02:06,28
27 29 Mateusz Brudman (2WD) WRC3   00:04:05,13 00:05,47 00:56,15 27 24 Jakub Rydzewski (J) WRC3 0 00:09:06,09 00:39,06 02:45,34
28 24 Jakub Rydzewski (J) WRC3   00:04:32,23 00:27,11 01:23,25 28 20 Sandra Frej WRC3 0 00:09:32,51 00:26,41 03:11,76
29 20 Sandra Frej WRC3   00:04:37,72 00:05,48 01:28,74 29 10 Tomasz Nyc WRC2 1 00:09:56,36 00:23,86 03:35,61
30 26 Hubert Cielebšk (J) WRC3   00:04:42,78 00:05,06 01:33,80 30 26 Hubert Cielebšk (J) WRC3 -1 00:10:14,38 00:18,02 03:53,63
31               31              
32               32              
33               33              
34               34              
35               35