OS3 Po OS3
Poz. Nr, Zawodnik Klasa Kara Czas OS-u Strata do poprzedniego Strata do 1-go Poz. Nr. Zawodnik Klasa Zmiana Czas po OS Strata do poprzedniego Strata do 1-go
1 4 Maciej Fulko WRC   00:04:16,83 00:00,00 00:00,00 1 4 Maciej Fulko WRC 0 00:12:15,13 00:00,00 00:00,00
2 3 Michał Wieczorkowski WRC   00:04:24,77 00:07,94 00:07,94 2 3 Michał Wieczorkowski WRC 0 00:12:39,11 00:23,99 00:23,99
3 1 Igor Stasz WRC   00:04:26,75 00:01,98 00:09,92 3 1 Igor Stasz WRC 0 00:12:47,72 00:08,61 00:32,59
4 2 Bartosz Krawiel WRC2/ATA   00:04:36,73 00:09,99 00:19,91 4 5 Jakub Chomicki WRC/ATA 0 00:13:20,78 00:33,06 01:05,65
5 5 Jakub Chomicki WRC/ATA   00:04:39,68 00:02,95 00:22,86 5 2 Bartosz Krawiel WRC2/ATA 2 00:13:27,11 00:06,33 01:11,98
6 9 Wojciech Przybylak WRC2/ATA   00:04:57,55 00:17,87 00:40,72 6 9 Wojciech Przybylak WRC2/ATA 0 00:13:47,82 00:20,71 01:32,69
7 11 Robert Mazurek WRC2   00:05:03,54 00:06,00 00:46,72 7 11 Robert Mazurek WRC2 1 00:14:17,73 00:29,91 02:02,60
8 8 Adam Pyra WRC   00:05:06,77 00:03,22 00:49,94 8 8 Adam Pyra WRC 2 00:14:36,13 00:18,40 02:21,01
9 13 Jan Przybylak WRC3/ATA   00:05:13,79 00:07,03 00:56,97 9 13 Jan Przybylak WRC3/ATA 0 00:14:41,39 00:05,26 02:26,27
10 12 Bartosz Bełch WRC2/ATA   00:05:22,38 00:08,58 01:05,55 10 6 Gabriel Bełch WRC/ATA 1 00:15:02,55 00:21,16 02:47,42
11 14 Mati Brudman WRC3/ATA   00:05:26,46 00:04,08 01:09,64 11 12 Bartosz Bełch WRC2/ATA 1 00:15:10,03 00:07,48 02:54,91
12 6 Gabriel Bełch WRC/ATA   00:05:29,05 00:02,59 01:12,22 12 14 Mati Brudman WRC3/ATA 2 00:15:26,44 00:16,40 03:11,31
13 10 Błażej Nennox WRC3/ATA   00:05:41,69 00:12,64 01:24,86 13 21 Krystian Wojtas WRC3 0 00:15:44,41 00:17,97 03:29,28
14 18 Cezary Gorzeński WRC3/ATA   00:05:47,43 00:05,74 01:30,60 14 10 Błażej Nennox WRC3/ATA 1 00:15:52,20 00:07,79 03:37,07
15 21 Krystian Wojtas WRC3   00:05:51,00 00:03,57 01:34,18 15 18 Cezary Gorzeński WRC3/ATA 1 00:16:11,11 00:18,91 03:55,98
16 19 Piotr Kabala WRC3/ATA   00:05:54,12 00:03,11 01:37,29 16 19 Piotr Kabala WRC3/ATA 1 00:16:37,02 00:25,91 04:21,89
17 17 Piotr Gorzeński WRC3/ATA   00:06:05,28 00:11,16 01:48,45 17 7 Tomek Wieczorkowski WRC -12 00:17:18,50 00:41,49 05:03,37
18 15 Bartosz Ptaszyński WRC3/ATA   00:06:27,52 00:22,24 02:10,69 18 17 Piotr Gorzeński WRC3/ATA 1 00:17:27,72 00:09,22 05:12,59
19 24 Mikołaj Bełch WRC3   00:06:33,79 00:06,27 02:16,97 19 15 Bartosz Ptaszyński WRC3/ATA -1 00:17:39,90 00:12,18 05:24,78
20 23 Mariusz Mosakowski WRC3   00:07:02,79 00:28,99 02:45,96 20 24 Mikołaj Bełch WRC3 0 00:18:35,73 00:55,83 06:20,61
21 16 Patryk Kurkowski WRC3/ATA   00:07:18,05 00:15,26 03:01,22 21 23 Mariusz Mosakowski WRC3 0 00:20:15,69 01:39,96 08:00,57
22 22 Łukasz Szutkiewicz WRC3   00:07:29,08 00:11,03 03:12,25 22 16 Patryk Kurkowski WRC3/ATA 0 00:21:13,00 00:57,30 08:57,87
23 20 Kacper Kabala WRC3/ATA   00:08:03,37 00:34,29 03:46,55 23 20 Kacper Kabala WRC3/ATA 0 00:22:17,67 01:04,68 10:02,55
24 7 Tomek Wieczorkowski WRC sr 00:08:33,65 00:30,28 04:16,83 24 22 Łukasz Szutkiewicz WRC3 0 00:23:16,30 00:58,63 11:01,17
25 25 Renata Gorzeńska WRC3/ATA   00:08:57,32 00:23,67 04:40,50 25 25 Renata Gorzeńska WRC3/ATA 0 00:26:27,78 03:11,48 14:12,66
26               26 25 Renata Gorzeńska WRC3/ATA 0 00:26:27,78 00:00,00 14:12,66
27               27              
28               28              
29               29              
30               30              
31               31              
32               32              
33               33              
34               34              
35               35