OS8 Po OS8
Poz. Nr, Zawodnik Klasa Kara Czas OS-u Strata do poprzedniego Strata do 1-go Poz. Nr. Zawodnik Klasa Zmiana Czas po OS Strata do poprzedniego Strata do 1-go
1 4 Maciej Fulko WRC   00:03:55,05 00:00,00 00:00,00 1 4 Maciej Fulko WRC 0 00:32:18,38 00:00,00 00:00,00
2 1 Igor Stasz WRC   00:03:58,94 00:03,88 00:03,88 2 3 Michał Wieczorkowski WRC 0 00:33:15,29 00:56,91 00:56,91
3 3 Michał Wieczorkowski WRC   00:03:59,87 00:00,93 00:04,81 3 1 Igor Stasz WRC 0 00:33:19,15 00:03,86 01:00,77
4 2 Bartosz Krawiel WRC2/ATA   00:04:02,70 00:02,83 00:07,64 4 2 Bartosz Krawiel WRC2/ATA 0 00:34:15,70 00:56,55 01:57,32
5 5 Jakub Chomicki WRC/ATA   00:04:13,00 00:10,31 00:17,95 5 5 Jakub Chomicki WRC/ATA 0 00:35:27,33 01:11,64 03:08,95
6 6 Gabriel Bełch WRC/ATA   00:04:22,45 00:09,45 00:27,39 6 9 Wojciech Przybylak WRC2/ATA 0 00:37:19,95 01:52,61 05:01,57
7 7 Tomek Wieczorkowski WRC   00:04:23,39 00:00,94 00:28,33 7 11 Robert Mazurek WRC2 0 00:37:44,47 00:24,52 05:26,09
8 13 Jan Przybylak WRC3/ATA   00:04:29,33 00:05,94 00:34,28 8 13 Jan Przybylak WRC3/ATA 1 00:38:26,68 00:42,22 06:08,30
9 11 Robert Mazurek WRC2   00:04:29,87 00:00,54 00:34,82 9 8 Adam Pyra WRC -1 00:38:32,83 00:06,15 06:14,45
10 8 Adam Pyra WRC   00:04:42,57 00:12,70 00:47,52 10 7 Tomek Wieczorkowski WRC 1 00:39:41,13 01:08,30 07:22,75
11 9 Wojciech Przybylak WRC2/ATA   00:04:45,51 00:02,94 00:50,46 11 12 Bartosz Bełch WRC2/ATA -1 00:39:59,62 00:18,49 07:41,24
12 21 Krystian Wojtas WRC3   00:04:49,06 00:03,55 00:54,01 12 21 Krystian Wojtas WRC3 1 00:41:05,68 01:06,06 08:47,30
13 12 Bartosz Bełch WRC2/ATA   00:04:50,95 00:01,89 00:55,90 13 6 Gabriel Bełch WRC/ATA 2 00:41:07,77 00:02,09 08:49,39
14 10 Błażej Nennox WRC3/ATA   00:05:00,51 00:09,56 01:05,46 14 14 Mati Brudman WRC3/ATA -2 00:41:18,36 00:10,60 08:59,98
15 18 Cezary Gorzeński WRC3/ATA   00:05:01,85 00:01,35 01:06,80 15 10 Błażej Nennox WRC3/ATA -1 00:41:28,16 00:09,80 09:09,78
16 14 Mati Brudman WRC3/ATA 00:10,00 00:05:02,40 00:00,55 01:07,35 16 18 Cezary Gorzeński WRC3/ATA 0 00:42:12,68 00:44,52 09:54,30
17 17 Piotr Gorzeński WRC3/ATA   00:05:15,86 00:13,45 01:20,80 17 19 Piotr Kabala WRC3/ATA 0 00:44:02,51 01:49,83 11:44,13
18 19 Piotr Kabala WRC3/ATA   00:05:16,49 00:00,63 01:21,44 18 17 Piotr Gorzeński WRC3/ATA 0 00:45:15,15 01:12,63 12:56,77
19 24 Mikołaj Bełch WRC3   00:05:37,25 00:20,76 01:42,19 19 15 Bartosz Ptaszyński WRC3/ATA 0 00:48:15,93 03:00,78 15:57,55
20 16 Patryk Kurkowski WRC3/ATA   00:05:41,47 00:04,22 01:46,42 20 24 Mikołaj Bełch WRC3 0 00:48:48,07 00:32,15 16:29,69
21 23 Mariusz Mosakowski WRC3   00:06:05,29 00:23,82 02:10,24 21 16 Patryk Kurkowski WRC3/ATA 0 00:49:15,80 00:27,73 16:57,42
22 22 Łukasz Szutkiewicz WRC3   00:06:18,28 00:12,99 02:23,23 22 23 Mariusz Mosakowski WRC3 0 00:51:09,41 01:53,60 18:51,03
23 20 Kacper Kabala WRC3/ATA   00:06:57,05 00:38,77 03:02,00 23 22 Łukasz Szutkiewicz WRC3 0 00:56:12,78 05:03,38 23:54,40
24 25 Renata Gorzeńska WRC3/ATA   00:07:39,06 00:42,01 03:44,00 24 20 Kacper Kabala WRC3/ATA 0 00:57:02,91 00:50,12 24:44,53
25 15 Bartosz Ptaszyński WRC3/ATA sr 00:07:50,11 00:11,05 03:55,05 25 25 Renata Gorzeńska WRC3/ATA 0 01:06:09,83 09:06,92 33:51,45
26               26 25 Renata Gorzeńska WRC3/ATA 0 01:06:09,83 00:00,00 33:51,45
27               27              
28               28              
29               29              
30               30              
31               31              
32               32              
33               33              
34               34              
35               35